Міський голова Сергій Салатун провів робочі зустрічі з сільськими головами з питань функціонування Роменської ОТГ

25.09.2020 в 09:06

22 та 24 вересня 2020 року міський голова Сергій Салатун провів виїздні робочі зустрічі в Коржівській, Миколаївській, Перехрестівській, Погожокриницькій та Заруднянській сільських радах, які увійшли до складу Роменської ОТГ за участю заступника міського голови Сергія Хоронька, начальників управлінь та відділів міської ради та представників органів місцевого самоврядування сільських рад.

У ході спілкування піднімалися актуальні питання роботи об’єднаної територіальної громади. Зокрема, йшлося про особливості функціонування закладів освіти, культури та реалізацію державної політики щодо соціального захисту, фізичної культури та спорту, виплати державних соціальних допомог  та субсидій,  проведення ремонту доріг, надання адміністративних послуг тощо.

«Ми повинні докласти максимум зусиль для розвитку Роменської ОТГ і подолання усіх труднощів, з якими прийдеться зіштовхнутися, адже сьогодні є дуже багато питань, які потребують вирішення на місцях. Залишилось знайти порозуміння, об’єднатися і тільки разом крокувати вперед», – зазначив Сергій Салатун під час зустрічі.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.