Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки: продовжити обстеження об’єктів сфери торгівлі та послуг

06.01.2021 в 15:55

Сьогодні, під керівництвом міського голови Олега СТОГНІЯ відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули питання щодо епідемічної ситуації на території м. Ромни, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Заслухавши інформацію керівників лікувальних закладів міста щодо ситуації із захворюванням на коронавірус, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підтвердила, що посилення карантинних вимог у місті дають позитивний результат. На даний час на розгорнутих 60 ліжках по коронавірусу знаходиться 24 особи.

Для забезпечення виконання протиепідемічних заходів на території міської громади дано доручення мобільній робочій групі спільно із співробітниками Роменського районного відділу поліції проводити обстеження об’єктів сфери торгівлі та послуг,  забезпечити ліквідацію стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Відповідно  до постанови Кабміну   міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує керівникам організацій, установ дотримуватися на території Роменської міської ради  карантинних вимог  в період 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р.

Підсумовуючи засідання Олег СТОГНІЙ акцентував увагу на важливості дотримання протиепідемічних заходів  використанні засобів індивідуального захисту,  проведенні роз’яснювальної роботи серед населення щодо запобігання поширенню захворюваності на COVID-19. За результатами обговорення визначено низку доручень обов’язкових до виконання.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.