ПЕРШЕ В ЦЬОМУ РОЦІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: затвердили тарифи на теплову енергію та встановили вартість харчування в закладах освіти

06.01.2021 в 13:46

Виконкомом прийнято рішення щодо коригування тарифів на послуги, які надають комунальні підприємства «Ромникомунтепло» і «Ромнитеплосервіс».

Тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, які надає КП «Ромникомунтепло» РМР» для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших категорій споживачів, становитиме 2149,03 грн/Гкал (з ПДВ), послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ – 124,61 грн (з ПДВ).

Тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, які надає КП «Ромнитеплосервіс» РМР для потреб населення, бюджетних установ та інших категорій споживачів становитиме 2050,97 грн/Гкал (з ПДВ).

Підвищення тарифів зумовлено тим, що з моменту їх останнього встановлення збільшилася ціна природного газу на 51%, послуги з розподілу природного газу – на 13%, постачання активної електроенергії – на 26%; відбулося підвищення  прожиткового мінімуму з 1600,00 до 2270,00 грн.

Виконкомом прийнято рішення про встановлення вартості харчування вихованців та учнів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Роменської територіальної громади.

Прийняті рішення буде опубліковано протягом п’яти робочих днів на офіційному вебсайті міської ради в розділі «Офіційні документи».

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.