Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

09.11.2020 в 16:03

Сьогодні відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатуна.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:

  1. Відповідно до протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 р. № 41 встановити з 9 листопада 2020 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVІD-19 на території м. Ромни.
  2. На підставі підпункту 16 пункту 1 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 р. № 41, протокольного доручення позачергового засідання Сумської обласної державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.11.2020 на території м. Ромни встановити такі обмеження додатково до обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), для території регіону (адміністративно-територіальної одиниці) із «зеленим», «жовтим» та «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки:

1) з 10.11.2020 відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів;

2) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури;

3)  приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

4) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів міста, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

  Термін виконання: до покращення

епідемічної ситуації

  1. На підставі статей 29 та 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1) постійно діючій мобільній групі з контролю за виконанням розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 41-ОД «Про зупинення об’єктів загального користування, розташованих у м. Ромни, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену корона вірусом COVID19»  посилити роботу по контролю за дотриманням протиепідемічних вимог, встановлених Тимчасовими рекомендаціями щодо організації обмежувальних протиепідемічних заходів, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України;

2) забезпечити інформування щоп’ятниці до 16-ї години голову Сумської обласної державної адміністрації про проведену роботу постійно діючої мобільної групи через обласну комісію з питань та техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій на електронну адресу sumy_oblteb.ns @sm.gov.ua.

4) відділу з питань внутрішньої політики провести широке інформування та роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації про епідемічну ситуацію на території м. Ромни та здійснювані протиепідемічні заходи.

Термін виконання: до покращення

епідемічної ситуації

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.