Засідання громадської ради при виконавчому комітеті: удосконалення схеми  дорожньо – транспортної мережі м.Ромни та створення телеграм-каналу “Безпечне місто”

02.02.2021 в 17:07

За участі міського голови Олега Стогнія відбулось засідання громадської ради при виконавчому комітеті Роменської міської ради, до складу якої входять представники громадських організацій. Учасниками засідання обговорювалось ряд питань, одне з яких – вдосконалення схеми  дорожньо – транспортної мережі м.Ромни. До обговорення було запрошено працівників правоохоронних органів, які внесли свої пропозиції щодо нанесення дорожніх розміток на автошляхах  міста. Усі рекомендації були враховані та надані на розгляд заступнику міського голови Владиславу Суходольському.

Члени громадської ради на необхідності  вдосконалення комунікації між населенням й правоохоронними органами та підвищення рівня безпеки у громаді. Під час обговрення було вирішено направити рекомендаційний лист керівництву районного відділу поліції з можливістю створення телеграм -каналу «Безпечна громада» з доступом для жителів громади та правоохоронних органів.

Також, на засіданні заслухали Юлію Магденко, директора комунального підприємства “Міськводоканал” Роменської міської ради,  про діяльність установи, зокрема, щодо виконання  статутних завдань  та  забезпечення функціонування підприємства.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.