СЬОГОДНІ МОДНО БУТИ ЗДОРОВИМ І КРАСИВИМ: На території ПрАТ «Компанія Кобзаренко» по вул. Полтавська, 170 урочисто відкрито тренажерний зал «Sport Life»

02.02.2021 в 07:51

Останніми роками все більше набирає обертів розвиток фізичної культури серед молоді, зокрема, і в нашому місті активно пропагують спортивні секції та клуби.

Так і на днях у м. Ромни відбулась знакова спортивна подія: по вул. Полтавська, 170 на території ПрАТ «Компанія Кобзаренко» відкрито тренажерний зал «Sport Life». Зал обладнаний сучасними силовими та кардіо-тренажерами, встановлена система кондиціонування та вентиляції повітря. Акустична система, привітний персонал, професійні тренера – все це для того, щоб ви змогли досягнути потрібного результату!

На урочисте відкриття запросили міського голову Олега СТОГНІЯ, який привітав з подією та вручив Анатолію КОБЗАРЕНКУ ПОДЯКУ виконавчого комітету Роменської міської ради за активну співпрацю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури, спорту та всебічну підтримку життєдіяльності Роменської міської територіальної громади.

«Відкриття тренажерного залу є знаковою подією для громади. Це ще один мікрорайон, де з’явився новий фітнес клуб. За підтримки ТОВ «Завод Кобзаренка» було виділено кошти для проведення капітального ремонту даної будівлі й ось зараз оновлена спортивна зала гостинно відкриває свої двері для усіх охочих займатися спортом. Вірю, що невдовзі будимо пишатися новими іменами на спортивному поприщі, адже сьогодні модно бути здоровим і красивим», – зазначив Олег Анатолійович.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.