Запрошуємо до участі у Міжнародному будівельному конкурсі!

26.11.2019 в 17:01

У Королівському замку у Варшаві 5 вересня відбулася Урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців Міжнародного будівельного конкурсу EUROPEAN AWARD 2018 (Європейська Нагорода 2018). Це найбільший конкурс нових та реконструйованих будівельних об’єктів у Європі. Щоразу до нього залучаються ще більше проектів із України, Білорусі, Словаччини, Угорщини, Чехії та інших країн.

            Протягом 2019 року до І етапу конкурсу подано 80 об’єктів із України, 5 із них увійшли до Фіналу, а 3 – отримали найвищу нагороду. На заході були присутні більше 300 гостей: інвестори, архітектори, проектувальники, представники будівельних фірм та органів влади Польщі, України та інших держав.

            Золоту статуетку EUROPEAN AWARD отримали 3 проекти з України: проект реконструкції  ЦНАП у м. Харків, проект укріплення берегу і реконструкції набережної у с. Крижанівці Одеської обл.., а також будівництво греко-католицього храму Св. Володимира та Ольги у м. Ходорові Львівської обл.

            Міжнародний будівельний Конкурс EUROPEAN AWARD (Європейська Нагорода) започаткований на базі польського конкурсу «Модернізація року», який протягом 23 років популяризує кращі архітектурні та будівельні проекти, як нові, так і ті, що модернізуються. На ньому встановлюються нові соціальні та архітектурно-будівельні тенденції, журі відзначає спільні зусилля інвесторів, архітекторів, проектувальників та будівельників. У Європі це єдиний конкурс такого типу. Нагороди та відзнаки присуджуються у категоріях: громадські, сакральні, туристичні та інфраструктурні, спортивні, освітні об’єкти, офісні, житлові, промислові, інженерні будівлі, дороги і мости, оздоровлення, зелені зони, інтер’єр та інші.

            Організатори конкурсу: Асоціація охорони національної матеріальної спадщини разом з Польсько-Українською Господарчою Палатою та Polish Business Center у Києві запрошують до участі в Конкурсі ЄН, аби нагородити українських інвесторів, архітекторів та підрядників за їх будівельні досягнення.

            Категорії об’єктів: об’єкти громадського використання, житлово-комунальні підприємства, промислові споруди, дороги та автостради, об’єкти урбаністичного простору, культурно-спортивні/оздоровчі та рекреаційні об’єкти, фасади та термореновації, озеленені території, готелі, об’єкти під відкритим небом, церкви, мости, колії, інженерні споруди, екологічні споруди.

            Переваги для учасника: активна промоція на веб-сайті конкурсу, на сторінці Facebook, на сторінках недійних партнерів у всіх країнах Європи, диплом про участь, запрошення на заключну церемонію у Королівському замку у Варшаві, унікальна монета конкурсу, стаття у міжнародному будівельному журналі «Romdom» та українському – «Будівельний», можливість бути переможцем, отримати звання та Золоту статуетку «European Award».

            Уже розпочата чергова хвиля подачі заявок. Запрошуємо до участі будівельні об’єкти, завершені до кінця 2019 року. Аби зголоситися на конкурс, необхідно заповнити заявку, зробити та додати фотографії нового будівництва чи до/після реконструкції, а потім надіслати заповнену заявку на електронну пошту конкурсу в Україні: ukraine@europeanaward.eu

            Запрошуємо до участі у зазначеному конкурсі!

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.