Проведено нараду з питань благоустрою в місті

27.11.2019 в 13:19

З метою наведення благоустрою та санітарної очистки на вулицях міста Ромни, секретарем Роменської міської ради Валерієм Мициком 27.11.2019 була проведена робоча нарада, в якій взяли участь начальник управління житлового-комунального господарства Шевченко О., начальник Комбінату комунальних підприємств Яковенко О., начальник сектору превенції Роменського ВП ГУНП в Сумській області Близнюк С., начальник відділу з питань НС та ЦЗН Бондаренко В.

В результаті обговорення проблемного питання щодо не укладення мешканцями міста договорів на вивіз сміття, несанкціонованого винесення побутового сміття, спиляного гілля на проїзну частину, тим самим створюючи несанкціоновані смітники,  було вирішено створити робочу групу по обстеженню вулиць міста та наведенню благоустрою.

Створені смітники перешкоджають руху транспорту, тим самим створюються передумови для порушень правил дорожнього руху та дорожньо-транспортних пригод. 

Робоча група буде здійснювати обстеження вулиць міста, де створені несанкціоновані смітники. При виявленні правопорушників, згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою м. Ромни, робоча група буде складати адміністративні протоколи за порушення ст.. 152 КУпАП, штраф за дане правопорушення передбачений в розмірі 1700 грн.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.