З 5  по 19 січня 2021 року триватиме реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

31.12.2020 в 10:37

 Проведення ж самого тестування планується в один день з усіх предметів 10.04.2021.

Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  1. Ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
  2. Виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.
  3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.
  4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням).
  5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
  6. Навчитись ефективно розподіляти час.
  7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Фінансування заходів з підготовки та проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб в установленому законодавством порядку. Вартість платної послуги із проведення пробного ЗНО у 2021 році складає 195 грн. 00 коп.

Також інформуємо про те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть  використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.