Міський голова Олег Стогній: Працюємо потужно та результативно на громаду

31.12.2020 в 09:35

Днями відбулась робоча зустріч міського голови Олега Стогнія з головами  квартальних комітетів. Слід зазначити, що на території міста зареєстровано 23 квартали, які охоплюють всю територію міста. Мовою законодавства – орган самоорганізації населення є однією з форм участі членів територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах у вирішенні окремих питань місцевого значення.

Зустріч проведена за участі директора КП “ККП”, спеціалістів Управління житлово-комунального господарства, які в свою чергу надали роз’яснення щодо: процедури визначення аварійного дерева та порядку надання документів для його ліквідації; проведення заміни ламп вуличного освітлення в мікрорайонах.

У свою чергу очільник громади Олег Стогній наголосив головам квартальних комітетів проводити спільно з працівниками житлово-комунального господарства рейдові заходи для того, щоб з’ясувати місця стихійних сміттєзвалищ, спільно з жителями приватних секторів проводити роботу з їх ліквідації залучивши спецтехніку комунального підприємства, та проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо поводження з твердими побутовими відходами.

«Об’єктом уваги міської ради є ситуація у сфері поводження мешканців з побутовими відходами. Жителі  повинні усвідомити власну відповідальність за збереження чистоти в місті та правильного поводження з ТПВ», – зауважив міський голова Олег Стогній та закликав Ігоря Щербака, директора комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» співпрацювати з головами квартальних комітетів та  проводити роз’яснювальну роботу стосовно необхідності заключення договорів на вивезення ТПВ.

Загалом увага присутніх була зосереджена на необхідності активізації роботи по благоустрою міста. Міський голова зазначив, що досягнути результатів можливо лише спільними зусиллями.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.