ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

15.03.2021 в 12:49

13 березня у важкоатлетичному залі Роменського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету відбувся відкритий Чемпіонат Роменської міської територіальної громади з важкої атлетики.

У змаганнях приймали участь, як досвідчені спортсмени – призери та переможці Всеукраїнських змагань так і ті, які роблять перші кроки в підкоренні штанги, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи ім. П. Калнишевського.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Сумської області Володимир МЕЛЬНИК, який наголосив про спортивні традиції та досягнення важкоатлетів Роменщини та побажав високих результатів учасникам змагань.

Переможцями Чемпіонату по сумі двоборства (ривок+поштовх) у своїх вагових категоріях стали: Дарья КОНДРАТЕНКО (ЗОШ № 7), Поліна КОНДРАТЕНКО (ЗОШ № 4), Віталій УСИК (ЗОШ № 11), Іван БАРАН (ЗОШ № 4), Максим ТРУШ, Володимир ЧОРНОБУК, Максим СТРОКАНЬ (ЗОШ № 10), Артем МАТВІЄНКО (ЗОШ №1), Софія БОРИСЮК (Герасимівська ЗОШ), Максим ВОРОНА, Матвій СТЕПАНЕНКО (Овлашівська ЗОШ), Владислав ХОМЕНКО, Ярослав КУЧЕР, Андрій ЄВТУШЕНКО (коледж СНАУ).

Призери і переможці змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради.

Готували учасників тренери Олександр та Володимир ГОЛУБИ.

За повідомленням ДЮСШ ім. П. Калнишевського

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.