ГОЛОВА ГРОМАДИ ПРОВІВ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

15.03.2021 в 16:29

Сьогодні, 15 березня, голова Роменської міської територіальної громади Олег СТОГНІЙ провів у форматі «круглого столу» прес-конференцію для місцевих ЗМІ з нагоди 100 днів перебування на посаді.

«Очоливши Роменську міську територіальну громаду та увійшовши у курс справ, зрозумів, що несу подвійну відповідальність за добробут, як містян, так і жителів 72 сільських населених пунктів. Передусім відзначу, що на посаді голови ставив перед собою завдання сконцентруватись на першочергових проблемах громади, а саме: залученні інвестицій для розвитку економіки, проведенні заходів щодо стабілізації економічної та суспільно-політичної ситуації в громаді. Ми кинули виклик усьому, що не вписується у межі законності, справедливості та моральності. Не очікував, що буде велика кількість недоопрацювань, але попри всі проблеми налаштований оптимістично – перегортаємо сторінку і рухаємося вперед», – розпочав виступ очільник громади.

Продовжуючи розмову, Олег СТОГНІЙ поінформував журналістів про основні напрямки діяльності та пріорітетні завдання, на яких була зосереджена першочергова увага.

«За цей короткий період вдалося досягти втілення не всіх намічених планів. Але впевнений, що спільними зусиллями органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, депутатського корпусу та при належній державній допомозі ми вирішимо всі проблемні питання, що дасть змогу реально поліпшити умови життя людей. Саме цього чекають від нас мешканці громади і саме за цим будуть оцінювати нашу діяльність», – зауважив міський голова.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.