ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТОЩО

21.07.2021 в 13:38

21.07.2021 на засіданні виконавчого комітету Роменської міської ради вирішено низку важливих питань життєдіяльності громади, прийнято 25 рішень.

Шість рішень стосувалися пасажирських перевезень на міських та приміських маршрутах, а саме, виконавчим комітетом прийнято рішення щодо розірвання з 01.08.2021 договорів про організацію перевезень на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, укладених з автомобільним перевізником фізичною особою-підприємцем Діжечком С.М., згідно поданих заяв на маршрути №10, 11, 14 та «Ромни – Малі Бубни». Зважаючи на це, на маршруті №10 призначено тимчасовим виконавцем пасажирських перевезень фізичну особу-підприємця Ляшенко Ю. Г.  Начальник управління економічного розвитку Юлія ЯНЧУК зазначила, що місцеві автоперевізники категорично відмовляються здійснювали перевезення на деяких маршрутах через їх збитковість. Міський голова Олег СТОГНІЙ наголосив, що на сесії міської ради пропонувався шлях вирішення проблеми забезпечення безперебійності пасажирських перевезень, проте підтримки він не отримав, та все ж питання буде вирішуватися.

Обговорено питання врегулювання стихійної торгівлі в місті, прийнято рішення про утворення торгової зони для продажу власно вирощеної сільськогосподарської продукції на вул. Соборній (у дворі). Як зазначив очільник громади, його думка щодо торгівлі в непередбачених місцях залишається незмінної, така торгівля є недопустимою; було враховано, що мешканцям міста зручно купувати домашні продукти по дорозі додому; КП «Ільїнський ярмарок» вже розпочато роботи з облаштування торгової зони.

При прийнятті рішення «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами», міський голова Олег СТОГНІЙ повідомив, що ним тримається на контролі стан проведення роботи з демонтажу незаконно встановленої реклами; підприємцям спочатку виноситься попередження та надається можливість належним чином оформити рекламу, лише в разі нереагування на неодноразові попередження, управлінням житлово-комунального господарства вживаються дії щодо демонтажу незаконної реклами.

Виконавчим комітетом затверджено протоколи комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримки малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Дані протоколи буде направлено до Сумської обласної державної адміністрації для прийняття рішення щодо виділення громаді коштів для забезпечення житлом дітей, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийнято також інші рішення, що стосуються соціального захисту, квартирних питань тощо.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.