В УКРАЇНІ ЗАПОЧАТКУЮТЬ ТИЖДЕНЬ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

21.07.2021 в 10:46

Державна служба якості освіти та Асоціація працівників дошкільної освіти узгодили започаткування Тижня якості дошкільної освіти та проведення онлайн-марафонів щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості у дитсадках.

Такі заходи будуть проводитись на виконання меморандуму про співпрацю між Держслужбою та Асоціацією, який підписано керівниками Служби та громадського об’єднання.

За словами голови Держслужби Руслана Гурака, Державна служба якості освіти України продовжуватиме партнерство з найбільшою спільнотою працівників дошкілля.

«Якість первинної ланки освіти визначальна для наступних рівнів освіти. Адже саме в дитсадку зростає успішний першокласник», – зазначив Руслан Гурак.

Очікується, що співпраця Держслужби та Асоціації працівників дошкільної освіти полягатиме у підготовці освітніх експертів у сфері дошкільної освіти та реалізації спільних проєктів: проведення семінарів, міжнародних конференцій з питань якості дошкільної освіти.

Також сторони співпрацюватимуть у напрямах підтримки реформи освіти, дослідження та імплементації в освітню сферу світових інноваційних форм і практик організації освітнього процесу та розроблення і впровадження критеріїв до установ та організацій, що надають послуги з підвищення кваліфікації педагогів.

                                                                 За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.