ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

07.02.2023 в 11:13

На оперативній нараді при міському голові обговорено нагальні питання життєдіяльності громади. Звітували керівники комунальних підприємств, установ та закладів.

Зокрема, директор КП «Ромникомунтепло» РМР» Віталій МЕГА повідомив, що від мешканців будинків скарг щодо температурного режиму не надходило. За інформацією начальника управління економічного розвитку Роменської міської ради Юлії ЯНЧУК, пасажирські перевезення на всіх місцевих маршрутах здійснюються за затвердженими графіками.

Начальник управління адміністративних послуг Роменської міської ради Павліна ОГАНЕСЯН довела до відома присутніх, що у приміщенні ЦНАПу представники національної поліції, національної гвардії та прикордонників проводять спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС. Жителі громади можуть добровільно долучитися до однієї з 8 штурмових бригад, що формуються.

В.о. начальника управління соціального захисту населення Вікторія ГОНЧАРЕНКО доповіла, що формування продуктових наборів вже розпочато, опрацьовується питання щодо визначення категорій осіб, які ці продуктові набори отримають.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ наголосив начальнику управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олені ГРЕБЕНЮК та директору Територіального центру надання соціальних послуг (соціального обслуговування) Роменської міської ради Олені ШКРОМИДІ щодо забезпечення дровами незахищених верств населення: «Для того, щоб не було нарікань з боку мешканців, потрібно одразу їх інформувати про якість наявних дров, завозити дрова лише за згоди заявників».

За повідомлення загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.