ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ІМЕНІ НАТАЛІЇ ОСАУЛЕНКО ОТРИМАВ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

21.09.2023 в 13:20

Сьогодні у житті Роменського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю імені Наталії Осауленко відбулась надзвичайно важлива подія – отримання спонсорської допомоги від Благодійного фонду «Благомай» за фінансової підтримки Компанії «Монделіс Україна».

Реабілітаційний стіл з електричним регулюванням висоти, повітряний стерилізатор, реабілітаційний пристрій, 14 м’ячів,  2 набору для тенісу, 35 наборів бадмінтону, 70 скакалок, 14 скейтів, 14 самокатів, насос, 14 велосипедів –  те, чим поповнилась база Роменського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю імені Наталії Осауленко завдяки наданій допомозі.  

«Сьогодні Україна переживає одні з найскладніших часів, які залишають свій відбиток на кожній родині, людині, дитині. Вихованці центру щодня стикаються з безліччю фізичних, матеріальних та психологічних проблем. Неабиякої допомоги в цей складний час потребують діти, якi власноруч не можуть впоратися з тими проблемами, що з’явилися в їхньому житті. Спільними зусиллями та ініціативами ми допоможемо діткам», – зауважив  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА.

Дякуємо за підтримку, допомогу, яка не лише покращить умови, а й розшириться спектр реабілітаційної допомоги, який надається вихованцям Роменського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю імені Наталії Осауленко!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.