ПРЕДСТАВНИКИ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИВЧАЛИ ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ІНСТРУМЕНТІВ

21.09.2023 в 10:30

18-20 вересня у місті Вінниця відбувся тренінг на тему: «Взаємодія місцевої влади та громадськості через використання електронних інструментів».

Навчання організовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Швеції. Разом з громадами з Дніпропетровської, Чернігівської, Миколаївської областей від Сумщини до пізнавального заходу долучилися фахівці Роменської міської ради.

Учасники зібрання ознайомилися із базовими поняттями в сфері взаємодії з громадськістю, інструментами е-демократії, їх значенням для забезпечення участі мешканців у процесах прийняття рішень на місцевому рівні та підвищення рівня довіри до місцевої влади; навчалися використовувати організаційно-правові заходи для впровадження та використання інструментів е-демократії; підвищили свою обізнаність щодо збереження балансу між наданням послуг і забезпеченням прав людини в умовах надзвичайних ситуацій (епідемія, війна, післявоєнний період).

У рамках трьохденного навчання учасники заходу перейняли досвід з налагодження комунікацій з громадськістю через електронні ресурси у колег з Вінницької міської ради, які розповіли про свої активності, що сприяють кращому залучення до участі населення у місцевому управлінні.

Тож, висловлюємо щирі слова подяки організаторам тренінгу та кваліфікованому спікеру Наталії КОБИЛЬЧАК за проведення на високому рівні важливого та змістовного навчання, за актуальність тем та доступність викладення матеріалу.

Натхненні та мотивовані, завдяки ознайомленню з найкращими практиками у цій сфері, окреслюємо плани на майбутнє!

Лише разом і лише до ПЕРЕМОГИ!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.