ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ОСВІТЯН ОБЛАСТІ

17.09.2021 в 12:10

Нещодавно відбулася масштабна освітянська конференція «Сучасна опорна школа – вектор успіху громади». Захід відбувся на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради. Освітяни області спільно з представниками органів влади, місцевого самоврядування обговорили усі складові організації успішного, ефективного та здорового освітнього середовища.

Традиційно було відзначено кращих представників освітянської галузі Сумщини.

Серед кращих педагогів області – Лариса Заворотько, вихователь-методист Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Дзвіночок».  Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації її ім’я занесено на обласну Дошку Пошани «Педагогічна гордість Сумщини» у 2021 році.

Заворотько Лариса працює у Роменському ДНЗ № 8 «Дзвіночок» більше 20 років, останні 6 з яких на посаді вихователя-методиста. Протягом усього періоду педагогічної діяльності вона проявляє високий рівень професіоналізму. Успішне поєднання теоретичних та практичних аспектів останнього дозволяє їй забезпечувати високу якість і результативність своєї праці.

Перелік досягнень Лариси Заворотько за час педагогічної роботи на посадах вихователя та вихователя-методиста є надзвичайно великим. Із 2016 року за її ініціативи у Роменському ДНЗ № 8 «Дзвіночок» впроваджується методика «Ляльки-персони», яка забезпечує особистісно-орієнтовану стратегію та індивідуально-диференційований підхід до кожного вихованця. З цього ж року Лариса Заворотько є членом обласної творчої групи щодо впровадження мнемотехніки (за Г. Чепурним). Отримавши в процесі її діяльності базові знання щодо прийомів мнемотехніки, пані Лариса ініціювала впровадження цієї інновації у Роменському ДНЗ № 8 «Дзвіночок». Саме вона провела навчання педагогів, які наразі є членами постійно діючої творчої групи з впровадження мнемотехніки.

 Із 2018 року заклад долучився до міжнародного проєкту «Сприяння освіті» LEGO, започаткованого у межах Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation. Лариса Заворотько є координатором проєкту від ЗДО, вона систематично відвідує навчальні тренінги, підвищує свій особистий рівень розвитку з даного напрямку та навчає педагогів.

Протягом перебування на посаді вихователя-методиста  Заворотько Лариса значну увагу приділяє впровадженню фізкультурно-оздоровчого напрямку як однієї з найважливіших компонентів формування здоров`я дітей та їх фізичного розвитку. Під її безпосереднім керівництвом було здійснено оновлення змісту і  методичного  забезпечення цього напрямку роботи.

Реалізація усіх описаних вище напрямків роботи на постійній основі здійснюється Ларисою Заворотько із використанням нових технологій, а саме: QR-кодів, вебквестів, геокешингів, майстер-класів.

Завдяки методичному керівництву Лариси Заворотько протягом останніх двох років педагоги  висвітлили свої розробки у майже 20 публікаціях, розміщених у фахових виданнях.

Крім того, Лариса Заворотько постійно працює над підвищенням особистого професійного рівня, зокрема шляхом очної та дистанційної участі у активностях різних форм.

Щиро вітаємо пані Ларису! Бажаємо нових творчих звершень!

За повідомленням відділу освіти

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.