МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРИВІТАВ РЯТУВАЛЬНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

17.09.2021 в 15:46

17 вересня відзначають День рятівника люди, чий девіз «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Голова Роменської міської територіальної громади Олег СТОГНІЙ привітав з професійним святом особовий склад Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Зокрема, міський голова мав приємну можливість ознайомитися з їх матеріально-технічною базою та спеціальними  приміщеннями.

У вітальному слові очільник громади висловив щиру вдячність професіоналам своєї справи, що попереджають та  ліквідують пожежі, аварії та  катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків: «Бажаю вам й надалі збагачувати традиції своєї професії, віддано і сумлінно служити обраній справі. Дякую за відданість справі, мужність, вірність обов’язку! Від усієї душі бажаю здоров’я та достатку вашим родинам, успіхів на службі та мирного неба над головою!»

Символічно, що саме цього дня Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій святкує 25 років з дня заснування. З цієї нагоди лунали поздоровлення та побажання під час святкової концертної програми.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.