ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

24.05.2024 в 14:52

23 травня 2024 року відбувся семінар директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Досвідом роботи ділився КЗ «Роменський ліцей №4 Роменської міської ради Сумської області імені Героя України Тетяни Маркус» (директор – Лілія ГОРОДЕЦЬКА) на тему «Формування готовності вчителів до інноваційної діяльності як умова підвищення якості освіти в умовах дії правового режиму воєнного стану». Ключовими аспектами цього процесу є психологічна підтримка, професійний розвиток та навчання педагогів, залучення до використання ними інформаційно-комунікаційних технологій, методична підтримка та мотивація вчителів щодо використання інноваційних підходів в умовах воєнного стану, організаційні заходи такі як впровадження змішаного навчання, співпраця та обмін досвідом між педагогами.

Усі ці заходи, спрямовані на забезпечення готовності вчителів до інноваційної діяльності, є надзвичайно важливими для підтримки якості освіти в умовах воєнного стану.

Після віртуальної екскурсії закладом освіти директор Лілія ГОРОДЕЦЬКА ознайомила з діяльністю ліцею в умовах дії правового режиму воєнного стану. Досвідом роботи з означеної теми ділилися педагоги ліцею: Дмитро СКРИПКА, Наталія ТАРГОНІЙ, Ірина ДІДЕНКО, Оксана КОЛІСНИК, Світлана КОНОВАЛЕНКО, Тетяна БЕРЕЖНЯК, Олександр ДАВИДЕНКО, Олександр ЧІГРІН, Марина ПОНОМАРЕНКО, Наталія БРАТАШ, Оксана ГОЛОВАЧ.

Гостями заходу були Ірина ІВНИЦЬКА, начальник відділу освіти Роменської міської ради,  Галина ДОКТОРОВИЧ, Ольга РАК – представники організації «Благодійний фонд «Карітас-Суми», який реалізовує програми та проєкти для найбільш вразливих під час війни груп населення.

Для керівників закладів освіти ця зустріч стала платформою для конструктивного діалогу, обміну ідеями та натхненням на нові звершення. Адже спільними зусиллями ми зможемо створити умови для якісної освіти, що відповідає вимогам сучасності та викликам сьогодення.

Дякуємо учасникам семінару, Роменському ліцею №4 ім. Тетяни Маркус за плідну роботу, співпрацю та відданість освітянській справі.

За повідомленням відділу освіти Роменської міської ради,

Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ромни

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.