У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРЕВІРКА НЕПОВНОЛІТНІХ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

24.05.2024 в 15:46

Збільшення правопорушень серед дітей та молоді у нашому сьогоденні є надзвичайно гострою проблемою, адже такі соціально негативні явища, як  розпад сім’ї, процеси деморалізації суспільства, стрімкий розвиток наркоманії, токсикоманії, безробіття – стають одними із причин вчинення правопорушень. Профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх є одним із найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми.

22 травня 2024 з метою з’ясування умов проживання, соціальних потреб, взаємовідносин у родині, завідувачем сектору профілактики Служби у справах дітей Роменської міської ради спільно з начальником Роменського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Сумській області та фахівцем Роменського  міського центру соціальних служб здійснено перевірку за місцем проживання та навчання неповнолітніх суб’єктів пробації.

Під час відвідування визначено рівень забезпеченості найнеобхіднішими засобами життєдіяльності неповнолітніх, обговорено дозвілля та дотримання режиму дня, з’ясовано коло спілкування неповнолітніх. З батьками проведено профілактичні бесіди спрямовані на недопущення вчинення правопорушень, безпечної поведінки та здорового способу життя. Батькам нагадано про належне виконання батьківських обов’язків та наслідки за їх ухилення.

Відвідування суб’єктів пробації за місцем проживання та навчання надає можливість встановити коло оточення неповнолітніх та виявити осіб, які можуть негативно впливати на їх поведінку, інформування щодо надання соціальної та інформативної допомоги сім’ям в яких виховуються неповнолітні діти.

За повідомленням Служби у справах дітей Роменської міської ради

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.