Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17.07.2020 в 16:41

17.07.2020 відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Салатуна.

Роменська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:

  1. Керуючій філією ТВБВ «Ощадбанку» № 10018/0121:
  2.  1.1. Забезпечити контроль за дотриманням  самоізоляції контактними особами  по місцю проживання,  а також провести перевірку самоізоляції контактних осіб із числа працівників філії «Ощадбанку» по місцю роботи (список додається).
  3. 1.2. У зв’язку з перебуванням великої кількості жителів біля приміщення «Ощадбанку» посилити роз’яснювальну роботу щодо бар’єрної відстані між мешканцями, які стоять в черзі до банку. 
  4. Патрульній службі Роменському відділу поліції ГУ Національної поліції і Сумській області забезпечити контроль за недопущеннями бар’єрних відстаней між мешканцями міста в чергах до банків та приміщення «Укрпошта».

На виконання листа заступника голови Сумської ОДА Сергія Баннікова щодо проведення робіт з утримання полігонів комісія прийняла рішення:

  1. Управлінню житлово-комунального господарства:

1.1. Створити комісію з питання перевірки готовності комунальних підприємств до проведення робіт з утримання твердих побутових відходів у належному протипожежному стані із залученням фахівців Роменського МВ ДСНС України в Сумській області.

1.2. Розробити комплекс дієвих заходів із зниження пожежної небезпеки та попередження загорань на полігоні твердих побутових відходів.

1.3. Відповідну інормацію подати на адресу Сумської обласної державної адміністрації в термін до 23.07.2020 на електронну адресу: gkh.blago3@sm.gov.ua

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.