У  зовнішньому незалежному оцінюванні з географії у м. Ромни взяли участь 256 осіб – це  69 % від загальної кількості зареєстрованих

17.07.2020 в 07:54

В Україні завершується проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У середу, 15 липня 2020 року відбулось тестування з географії.

       У  зовнішньому незалежному оцінюванні з географії у м. Ромни взяли участь 256 осіб – це  69 % від загальної кількості зареєстрованих.     Тестування проходило у 2 пунктах – Роменському фаховому коледжі Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Роменському фаховому коледжі  Сумського національного аграрного університету. 

      З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.

       Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться 28 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.