ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

14.05.2021 в 12:00

До порядку денного тринадцятої сесії міської ради, що відбулась 14 травня 2021 року, було внесено питання щодо відмови заявникам у наданні у приватну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Міський голова Олег Стогній зазначив, що на минулій сесії депутатами було прийняте рішення про включення вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих в комунальну власність Роменської міської територіальної громади, до переліку земельних ділянок, право оренди яких може бути виставлене на аукціон. Міський голова пояснив, що оскільки до Роменської міської ради продовжують надходити звернення громадян щодо надання у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, то, враховуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян», а також статті 118 Земельного кодексу України щодо термінів розгляду таких звернень, виникла необхідність проведення позачергової сесії міської ради і прийняття рішення про відмову заявникам у наданні таких земельних ділянок.

На засіданні були присутні 27 депутатів, 12 – повідомили про відсутність з поважних причин. Міська рада більшістю голосів (25 голосів – за, 2 голоси – проти) прийняла рішення «Про відмову у наданні дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства». Поіменне голосування додається.

В ході обговорення питання міським головою було надано доручення відповідним службам розробити загальний механізм проведення процедури оформлення городів, сінокосів, пасовищ для громадян.

За повідомленням відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.