ГРАФІК РОБОТИ АВТОБУСНОГО МАРШРУТУ № 9 «ЛУЧКИ-ПЛОЩА ЗАСУЛЬСЬКА» ДО СЕЛА БОРОЗЕНКА ПОДОВЖЕНО

14.05.2021 в 10:12

13 травня 2021 р. відбулась виїзна зустріч у селі Борозенка Роменської міської територіальної громади з питань обслуговування його мешканців перевезеннями пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, начальник управління економічного розвитку Юлія ЯНЧУК, директор КП «Ромнитранссервіс» Анатолій КОТЛЯРОВ і староста Оксана ГРИЦЕНКО.

У зв’язку із відмовою приватного перевізника від обслуговування автобусного маршруту № 3 «Лучки-Поштамт» та відсутністю бажаючих перевізників брати участь у конкурсах на даний маршрут, постало нагальне питання забезпечення пасажирських перевезень мешканців села Борозенка до міста та в зворотньому напрямку до місць роботи, навчання та в інших справах.

Виконавчий комітет міської ради вживає всіх необхідних заходів для відновлення руху автобусу, але на даний час з метою налагодження транспортного сполучення вирішено продовжити курсування автобусного маршруту № 9 «Лучки–площа Засульська» до села Борозенка.

За повідомленням управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.