УВАГА! ПЛАТА ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КП “РОМНИТЕПЛОСЕРВІС” РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

09.11.2023 в 09:56

Плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним Типовим договором про надання послуги з постачання теплової енергії.

  Зокрема, абонентська плата включає такі витрати:

– укладення договору про надання комунальної послуги;

– здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами;

– нарахування та стягнення плати за спожиті комунальні послуги;

– обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку теплової енергії (у разі їх наявності).

 – виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання гарячої води).

У зв’язку із затвердженням Постанови КМУ від 8 вересня 2021 р. № 1022 затверджено зміни, що вносяться до Постанови від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», 22.10.2021 року на офіційному веб-сайті  Роменської міської ради https://romny-vk.gov.ua/ КП «Ромнитеплосервіс» РМР було опубліковано публічний індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії. В індивідуальних договорах наявна абонентська плата. Це передбачено частиною 1 ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п. 33 Правил надання послуг з постачання теплової енергії.

Отже, плата за абонентське обслуговування є складовою частиною ціни публічного типового договору про надання послуги з постачання теплової енергії, отже є відповідно істотною умовою такого договору.

Плата за абонентське обслуговування нараховується всім споживачам. Споживач не звільняється від плати за абонентське обслуговування у разі відсутності фактичного споживання ним послуги або у разі відключення (відокремлення) його квартири або нежитлового приміщення від мереж (систем) централізованого теплопостачання .

Плата за абонентське обслуговування затверджується внутрішнім наказом по підприємству та визначається виконавцем комунальних послуг за їх фактичними витратами у розрахунку на 1 абонента/міс. Тобто плата за абонентське обслуговування розраховується не за обсяги спожитих послуг, а в розрахунку на 1 абонента та виставлятиметься як окремий платіж.

По підприємству встановлено плату за абонентське обслуговування Наказом №54  від 08.11.2023 р., яка з 1 грудня 2023 року для споживачів послуг КП «Ромнитеплосервіс» РМР у розрахунку на один особовий рахунок для послуг з постачання теплової енергії становить:

– 24,77 грн/місяць з ПДВ, за наявності вузла комерційного обліку теплової енергії;
– 15,93 грн/місяць з ПДВ, за відсутності вузла комерційного обліку теплової енергії.

Крім цього, споживачам комунальних послуг у відповідній будівлі, які сплачують плату за абонентське обслуговування, надаються пільги та субсидії на оплату цього платежу.

За повідомленням КП “Ромнитеплосервіс” РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.