УВАГА!!! ОБРОБКА ПОЛІВ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ РОСЛИН

07.06.2021 в 16:56

За повідомленням ТОВ «Райз-Схід» повідомляємо про те, що Товариством проводитимуться планові роботи (обприскування посівів) із застосування засобів захисту рослин, з метою своєчасного проведення комплексу профілактичних і винищувальних заходів щодо боротьби з шкідниками, хворобами і бур’янами у посівах кукурудзи із 08 червня 2021 року.

Територія майбутнього застосування засобів захисту рослин становить 1800 га на земельних ділянках які перебувають в оренді Товариства та знаходяться на території адміністративного підпорядкування с. Коржі.

Обробіток проводитиметься препаратом Майстер Пауео 1.4 л/га. діючі речовини та клас небезпеки запланованих до застосування засобів захисту рослин – Форамсульфурон, 300 г/кг + йодосульфурон, 20 г/кг + ізоксадифен-етил (антидот), 300 г/кг.

Орієнтовний термін ізоляції бджолиних сімей відповідно до класу небезпеки засобів захисту рослин сім днів.

Усі роботи із засобами захисту рослин проводитимуться у вечірні та ранкові години в період відсутності льоту бджіл при мінімальних висхідних повітряних потоках за швидкості вітру до 4 м/с., та у день у похмурі та прохолодні денні години з температурою навколишнього повітря нижче +10°С.

За повідомленням управління економічного розвитку

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.