ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК ДЛЯ УЧНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ШКОЛИ

08.06.2021 в 10:49

Сьогодні, 08 червня, пролунав останній дзвоник у Миколаївському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів Роменської міської ради Сумської області. Для когось із дітей – це перший останній дзвоник. Втім, для 11-класників – він справді останній.

На шкільному подвір’ї відбулось урочисте свято, на яке зібрались школярі, вчителі, батьки та гості. Директор школи Тетяна МАТЯШ привітала учнів із закінченням навчального року, побажала всім здоров’я, щастя та гарного відпочинку на канікулах. А випускникам 11 класу – впевненості у виборі майбутньої професії. Після привітань кращим учням були вручені грамоти за досягнуті успіхи у навчанні та активну участь у житті громади.

На святі з вітальним словом виступив очільник громади Олег СТОГНІЙ, який зазначив, що для випускників останній шкільний дзвоник – це початок нового, дорослого та самостійного життя. Нехай воно буде світлим та встеленим добрими справами. Щоб кожен знайшов свою життєву стежину, став гідним громадянином нашої держави. Подякував вчителям за нелегку працю та знання, які вони віддають дітям, а батькам – за виховання своїх синів і дочок, турботу та терпіння.

Староста Миколаївського старостинського округу Сергій ПОДРЄЗ привітав усіх присутніх із закінченням навчального року та побажав випускникам здійснення мрій і задумів.

На згадку першокласники подарували випускникам символічні дзвіночки.

На святі панувала особлива святкова атмосфера, сповнена гарного настрою та приємних емоцій.

По завершенню урочистого заходу, для всіх школярів був проведений останній шкільний урок.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.