УПРОДОВЖ ВІЙНИ ВОЛОНТЕРИ РОМЕНСЬКОГО «ДОБРОБАТУ» НЕВПИННО ВІДБУДОВУЮТЬ СУМЩИНУ ТА УКРАЇНУ!

01.04.2023 в 12:01

На Сумщині є багато міст, сіл, які з початку війни були в окупації російських військ. 

Днями волонтери громадського руху “Добробат” за постійної підтримки Роменської міської ради вкотре здійснили виїзд до Тростянця. Як результат:  допомогли розібрати завали п’ятиповерхового будинку, який найбільше постраждав від рук російських окупантів.

Зазначимо, що на Сумщині вже майже рік діють два осередки «Добробату» – Сумський та Роменський. Наразі кістяк загонів складається приблизно з 40 волонтерів. За цей час добробатівці працювали в Охтирці, Тростянці, Ворожбі та Боромлі.

«Відбудуємо! Буде ще краще, ніж було», — говорить волонтер «Добробату» Володимир КУЩ.

«У кожної людини своя трагедія, свої душевні рани через війну. Історії постраждалих вражають…” – розповідає двадцятитрьохрічна медсестра за фахом Юлія РЄПА.

А от Надія РЕШКОВА почала працювати в “Добробаті”, коли старший син та чоловік стали на захист рідної землі, вступивши до лав Збройних Сил України!

Приватний підприємець Андрій КРАВЧЕНКО, каже, що поки наші захисники виборюють життя на передовій, ми маємо робити все, що в силах тут, у тилу.

Тож “Добробат” згуртовує людей різного віку, професій, вподобань на шляху до спільної мети – ПЕРЕМОГИ!

Шановні жителі громади, долучайтеся до важливої справи, адже стати волонтером добровольчого будівельного батальйону дуже просто. Для цього потрібно мати лише бажання!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Деталі на телеграм каналі Роменського “Добробату”: https://t.me/DobrobatRomny.

Сюжети про виїзд до міста Тростянець знаходяться за посиланням:

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.