У Ромнах посилено контроль за дотриманням правил стоянки та паркування автотранспортних засобів

11.01.2021 в 12:12

За останні роки на автомобільних дорогах міста склалася неконтрольована ситуація, що стосується недотримання правил стоянки, зокрема, на вулицях: Горького, Петра Калнишевського, Пушкіна та бульвару Свободи.

Варто зауважити, що спостерігаються масові порушення: дотримання  відстані автомобілів до пішохідних переходів, автобусних зупинок та за ними; паркування громадянами автотранспортних засобів на тротуарах. Також водії  часто уникають відповідальності саме в частині паркування, наприклад, під знаками та на тротуарах.

З огляду на дану ситуацію, міський голова Олег Стогній звернувся з листом до керівництва Роменського райвідділу поліції з проханням вжити вичерпних заходів щодо посилення контролю в м.Ромни за дотриманням правил дорожнього руху.

За інформацією Роменського районного відділу поліції за 11 днів 2021 року працівниками поліції складено 30 адміністративних протоколи за порушення статті 122 ч. 1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»: «Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху».

Тож, наголошуємо власникам автотранспорту дотримуватись порядку на автомобільних дорогах міста. У разі порушення правил дорожнього руху, винних осіб буде притягнено до відповідальності.

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.