Британська Рада реалізовує програму стажувань для молоді в органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня

11.01.2021 в 15:42

Британська Рада впроваджує проєкт “Залучення молоді: громадянська участь та зміцнення навичок соціальної дії (Активні Громадяни)”, який фінансується Посольством Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці.

Цікавитеся молодіжною політикою? Бажаєте здобути практичні навички в управлінні молодіжним центром та співпраці з органами місцевого самоврядування?
Тож не гайте часу та реєструйтеся на нашу програму стажування для молоді у органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня.
/більше можливостей тут t.me/tviyspace /

Програма допоможе:
– отримати досвід співпраці з місцевою владою,
– стати частиною команди органу місцевого
– самоврядування або молодіжного центру,
– спробувати себе у ролі молодіжного працівника

Термін стажування з 8 лютого 2021 до 5 березня 2021
✅ Більше про програму тренінгу та реєстрація –https://bit.ly/3nFHpJr
Чекаємо на ваші заявки до 24 січня включно!

Програма стажувань підходить для молоді та молодіжних лідерів, які зацікавлені здобути практичні навички та досвід у сфері молодіжної політики.

Як дізнатися більше? 14 січня 2021 року відбудеться онлайн-презентація Програми стажувань, що включатиме роз’яснення умов програми та відповіді на поширені запитання. Зареєструватись на подію можна за посиланням: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wXVirt3MRkCyoWJFosyj7MCHIzT8xKNNsG34uZAmWrpUQjQ2R0dTRzNWR0NDN0lCVktCU0JSRDRHRCQlQCN0PWcu

Розклад:

Прийом заявок – до 24 січня 2021 (включно)

Онлайн-презентація Програми стажувань – 14 січня 2021 о 14:00

Оголошення результатів відбору – 2 лютого 2021

Підписання угод про стажування – 2 – 7 лютого 2021

Початок стажування            – з 8 лютого 2021

Кінець стажування – до 5 березня 2021

Звітування перед Британською Радою – 10 днів після завершення стажування

Як подати заявку на стажування?

Щоб подати заявку, будь ласка, ознайомтесь з деталями програми у доданому нижче файлі та заповніть онлайн форму за посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/bc_youth_internship_2021 . Заявки мають бути подані не пізніше 23:59 за київським часом 24 січня 2021. 

У разі виникнення додаткових запитань чи запитів на роз’яснення, будь ласка, пишіть на адресу activecitizens@britishcouncil.org  з темою листа «ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ».

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.