У РОМЕНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №4 ІМЕНІ ТЕТЯНИ МАРКУС ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ «РАЗОМ З УКРАЇНОЮ ДО ПЕРЕМОГИ!»

08.12.2023 в 13:36

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Адже благодійність – це бажання поділитися добром, відчуттям теплоти та вдячності, можливість підтримати Збройні Сили України, що знаходяться на лінії фронту.

Сьогодні міський голова Олег СТОГНІЙ на запрошення директора Роменського ліцею №4 імені Тетяни Маркус Лілії ГОРОДЕЦЬКОЇ відвідав благодійний фестиваль української пісні «Разом з Україною до перемоги», у якому взяли участь учні, педагоги, батьки та випускники закладу освіти.

Під час вітального слова, очільник громади подякував учасникам за проявлену громадянську позицію, підтримку наших воїнів. «У такий тяжкий для країни час добрі справи об’єднують та згуртовують людей. Тільки спільними зусиллями, упевненими кроками продовжуємо допомагати фронту та наближати нашу перемогу. Дякуємо захисникам і захисницям, що маємо можливість жити, працювати та навчатися. Віримо у Збройні Сили України та нашу Перемогу!», – сказав Олег СТОГНІЙ.

Низько схиливши голови у хвилині мовчання, присутні вшанували пам’ять полеглих, які заплатили своїм життям за мирне небо над Україною. Вони назавжди залишаться у пам’яті та серцях жителів Роменської громад. Серед них і випускники ліцею:

ШОСТАК Олександр Андрійович,

ТКАЧЕНКО Денис Олександрович,

РЄЗНІК Артем Вікторович,

ІЩЕНКО Андрій Віталійович,

НУЖНИЙ Андрій Володимирович,

ЯРОШ Максим В’ячеславович,

КУЛІНСЬКИЙ В’ячеслав Васильович,

ЧИГРИН Владислав Олександрович.

Упродовж заходу усі охочі мали можливість придбати патріотичні сувеніри та долучитися до благодійного збору коштів на підтримку ЗСУ. Втішно, що є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Вони роблять це безкорисливо, від щирого серця.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні! Слава Героям!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.