У РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГИ В МЕЖАХ ПРОЄКТУ «РОЗБУДОВА МИРНОГО, ДЕМОКРАТИЧНОГО, ГЕНДЕРНО-РІВНОПРАВНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ – ФАЗА ІІ»

29.03.2024 в 11:12

На базі Роменського міського центру соціальних служб в межах проєкту «Розбудова мирного, демократичного, гендерно-рівноправного суспільства в Україні – фаза II»  під час реалізації проекту «Цех з виробництва домашніх страв», було проведено три тренінги:

  • Розвиток соціальної згуртованості, відновний підхід .
  • Основи фінансової грамотності.
  • Лідерство, як можливість реалізуватися в складних життєвих обставинах.

Учасниками тренінгів були: жінки ВПО, безробітні, мами, які знаходяться по догляду за малолітніми дітьми та громадські активістки.

 Під час першого тренінгу, спікером якого була психолог з Центру сім’ї та молоді, Жогло В., учасники навчалися здатності вирішувати конфлікти та соціальній згуртованості. Виконували, як індивідуальні так і колективні завдання. В легкій та доступній формі подавалася інформація про багатоманіття та ідентичність людини.

Другий тренінг був присвячений фінансовій грамотності.Говорили про квадрант фінансового потоку та банківську систему, знайомилися з податковою та пенсійною системами. На практичному занятті визначали найпривабливіші категорії кешбеку, вчилися застосовувати їх на  практиці. Отримали механізм реєстрації ФОП, ознайомилися з можливими кведами та формами ведення його ведення. Отримали практичні знання щодо ведення звітності ФОП та оподаткування.

 Під час, третього і заключного, тренінгу розібрали поняття лідерства, зробили опис лідера, розібрали його психологічні та фізіологічні якості. Тренер та психолог за сумісництвом Наталія Макаренко створила серед учасниць дружню атмосферу та гарний настрій.

Дякуємо всім учасниця за активну участь, УЖФ (український жіночий фонд) за можливість реалізації проекту та ОМС за співпрацю та надане приміщення, а спікерам за змістовні та цікаві теми. Окрема подяка від всіх ЗСУ за можливість збиратися та розвитати наші громади.

“Заходи реалізовуються в межах проєкту «Розбудова мирного, демократичного та ґендерно рівноправного суспільства в Україні – Фаза ІІ», що реалізується структурою «ООН Жінки» в Україні у партнерстві з Українським Жіночим Фондом у Сумській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях за фінансової підтримки Уряду Норвегії. Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ДАР”. Представлена інформація не завжди відображає погляди Уряду Норвегії і УЖФ.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.