У РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ

14.10.2021 в 09:42

За традицією, у рамках відзначення у громаді Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбулося урочисте покладання квітів до Стели Героям-роменцям, що загинули в АТО.

У заході взяли участь керівництво громади, депутати обласного та місцевого рівнів, представники структурних підрозділів Виконавчого комітету Роменської міської ради, громадських ветеранських організацій, учасники антитерористичної операції на сході України, військовослужбовці збройних сил України, громадські й політичні активісти, мешканці та гості.

Без сумніву, що День захисника і захисниць України, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України» – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

Міський голова Олег СТОГНІЙ та голова Роменської районної ради Іван ЯРЕМЕНКО звернулися до військових і волонтерів зі словами вдячності та шани, а також закликали всіх берегти пам’ять про померлих та цінувати живих.

Під час проведення заходу на площі панувала патріотична атмосфера. Пам’ять про героїчні подвиги, відвагу та мужність захисників України різних поколінь назавжди залишиться в серцях вдячних нащадків.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів роменці вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, хто поклав своє життя заради захисту України. 

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.