Шоста сесія Роменської міської ради: Депутати затвердили ряд рішень та прийняли звернення до КМУ та НКРЕКП щодо ситуації з підвищення тарифів

28.01.2021 в 16:03

У середу, 27 січня, під головуванням Олега СТОГНІЯ відбулося пленарне засідання шостої сесії Роменської міської ради.

Під час засідання було розглянуто 25 депутатських запитів. Прийнято ряд рішень з питань земельних та майнових відносин, зміни до галузевих програм, до програми економічного та соціального розвитку, бюджету міста, порядок та умови забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників сільських закладів загальної середньої освіти до місця роботи та у зворотному напрямку.

Затверджено розподіл депутатів Роменської міської ради, відповідальних за роботу у виборчих округах.

До депутатів звернулися мешканці громади щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії.

Обговоривши проблемне питання депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України та НКРЕКП щодо ситуації з підвищення тарифів на електроенергію, газ та послуги з розподілу природного газу. Текст звернення був попередньою докладно розглянутий за засіданні усіх постійних комісій міської ради, а також узгоджений на спільному засіданні політичних фракцій, що представлені в міській раді, з урахуванням усіх пропозицій фракцій.

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.