Міський голова Олег Стогній провів черговий прийом громадян з особистих питань

28.01.2021 в 16:48

28 січня 2021 року був організований та проведений особистий прийом громадян міським головою Олегом Стогнієм. Під час прийому до міського голови звернулося 20 мешканців міста та 6 мешканців прилеглих сіл. Тематика звернень стосувалася надання матеріальної допомоги, оренди приміщень, вирішення житлових проблем, незаконного використання земель, утеплення будинків, порушення трудового законодавства.

Гр.  Г. порушив питання оренди приміщення для запровадження підприємницької діяльності. Міський голова подякував за можливість створення нових робочих місць та запевнив  у сприянні надання приміщення.

Колектив працівників та гр. К. звернулися до міського голови з питання порушення трудового законодавства у частині зменшення заробітної плати. Міський голова уважно вислухав заявників,  залучив до розмови керівників відповідних відділів та доручив підлеглим сприяти у вирішенні порушеного мешканцями питання.

Гр. О. – голова ОСББ, звернувся з питанням утеплення фасаду будинку та заміни вікон.  Міський голова пояснив про механізми співфінансування капітальних ремонтних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках.

За результатами прийому усі питання та пропозиції, з якими громадяни звернулися до міського голови, взято на особистий контроль та буде вивчено з метою їх позитивного вирішення.

З питань, вирішення яких не входить до повноважень міського голови, заявникам надано кваліфіковані роз’яснення.

Нагадаємо, що прийом громадян міським головою проводиться у другий та четвертий вівторок  щомісяця. 

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.