Творчі родини – багатство України

04.02.2020 в 16:13

31 січня в малій залі Міського Будинку Культури відбувся концерт творчих родин міста. Це свято – ще одна сходинка до нашого зближення, до родинного єднання “…в сім’ї вольній, новій”.

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі, на нашій Україні. Тут жили наші прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі і прославляємо її своїми талантами.

Ще на початку свята, начальник відділу культури Тетяна Баляба побажала всім родинам творчого успіху, натхнення і процвітання.

Кожній родині була вручена подяка з авторським малюнком від маленької художниці Тетянки Мельник зі студії «Чарівна палітра» Роменського міського Будинку культури.

Приємні сюрпризи для всіх родин зробила лідер компанії UNICE multibrand – Алла Сененко, виступивши спонсором заходу.

В концерті взяли участь 12 родин: сімейне вокальне тріо «Стожари», в складі Людмили Глазько, Маргарити та Катерини Кандиби; Грицай Людмила з сином Артемом; Пащенко Вікторія з донечкою Людмилкою; сестри Вікторія і Валерія Басараб та їх подруга Явтушенко Анжела; сімейне подружжя Найда Ярослав Адамович і Репа Лариса Михайлівна; Людмила Піскунова з чоловіком Віктором Карпенко; Гречановські Софія з мамою Анною; брат з сестрою Феделеш Євген і Каріна з мамою Юрченко Тетяною; Юрченко Владислава з мамою Валентиною; сестри Несин Даша, Варя і Катюша; Безштанько Єлизавета, Ангеліна та Тихон; Губський Олександр.

Дякуємо всім за участь, за теплий вечір! Хай ваше життя буде, ніби добра казка!

Живіть усі щасливо, в добрий час!

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.