Міський голова провів зустріч з роменцями, учасниками бойових дій в Афганістані

04.02.2020 в 17:19

15 лютого Україна відзначає 31 річницю від дня виведення військ з Афганістану. Тисячі наших співвітчизників, серед яких і роменці, пройшли через горнило чужої війни. Для них це був військовий обов’язок, який  вони з честю виконали. Їх мужність та вірність присязі стали прикладом для нинішніх поколінь захисників України.

Сьогодні в приміщенні міської ради за “круглим столом” зібрались: Віталій Коломієць, голова громадської організації «Товариство Ветерани Афганської війни Роменщини» та представники громадської організації; міський голова Сергій Салатун, керуючий справами виконкому Лариса Сосненко, секретар міської ради Валерій Мицик, заступник голови Роменської райдержадміністрації Володимир Татарінов,  начальники відділів, управлінь виконкому та держвавних установ.

Зустрічі у форматі “круглого столу” відбуваються з метою  вирішення проблем, з якими доводиться стикатися учасникам бойових дій.

Сергій Салатун  зауважив, що проблеми сьогодення, які стоять перед воїнами-афганцями  не повинні залишатися поза увагою влади та громадськості. Варто зауважити, що в березні минулого року відповідно до постанови Кабміну № 214 від 28.03.2018 року «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» за кошти державного бюджету у сумі 925, 3 тис грн., у Ромнах придбано квартиру для роменця, учасника бойових дій.

Присутні воїни – афганці отримали роз’яснення щодо здійснення відповідних виплат та надання матеріальних допомог, отримання санаторно-оздоровчих путівок, придбання медикаментів, патріотичного виховання учнівської молоді.

Під час обговорень Віталій Коломієць закликав до об’єднання усіх учасників бойових дій, незалежно від створених ними організацій.  

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.