ТРІУМФ ТАЛАНТУ ТА НАУКОВОГО ПОШУКУ ЮНИХ РОМЕНЦІВ: 14 ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН

27.02.2024 в 10:00

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – важливий захід для підтримки наукової та винахідницької творчості серед учнівської молоді. Він надає унікальну можливість для дітей представити свої дослідження та проєкти у різних наукових галузях, продемонструвати свої здібності та навички проведення наукових досліджень, отримати визнання за власну наукову працю.

Цього року 25 слухачів наукових секцій Роменської МАНУМ змагалися у обласному етапі головного інтелектуального конкурсу країни. 14 із них продемонстрували блискучі результати, виборовши призові місця.

Згідно з підсумковим протоколом, І місця посіли – Пустовий Павло, у науковій секції електроніки та приладобудування (кер. Худогов Г.І.), Литовченко Євген, у науковій секції автоматизації та робототехніки (кер. Хрокало Г.А.), Штирбу Поліна, у науковій секції історичного краєзнавства (кер. Шульга Ю.Г.), Хоменко Назар, у науковій секції загальної біології (кер. Литвин О.І.).

ІІ місця здобули – Святишенко Любов, у науковій секції історичного краєзнавства (кер. Шульга Ю.Г.), Штирбу Поліна, у науковій секції правознавства (кер. Шульга Ю.Г.).

ІІІ місця вибороли – Литовченко Євген, у науковій секції навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності (кер. Литовченко О.Г.), Литовченко Дмитро, у науковій секції навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності (кер. Литовченко О.Г.), Козій Ангеліна, у науковій секції англійської мови (кер. Харченко А.А., Гедз Л.М.), Овсієнко Кароліна, у науковій секції англійської мови (кер. Харченко А.А., Гедз Л.М.), Іщенко Анастасія, у науковій секції української літератури (кер. Кононенко І.В.), Кабачок Анна, у науковій секції психології (кер. Зубко Н.М.), Іванова Ольга, у науковій секції історії України (кер. Шульга Ю.Г.), Первухіна Дар’я, у науковій секції теоретичної фізики (кер. Золіна Т.В.).

Конкурс-захист МАН – престижний захід, який щороку збирає найкращих молодих дослідників з різних куточків нашої області. Приємно усвідомлювати, що слухачі Роменської МАНУМ продемонстрували високий рівень знань і талантів та гідно представили Роменську територіальну громаду на обласному рівні!

За повідомленням Роменської МАНУМ

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.