ПРО ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

27.02.2024 в 10:47

На черговій оперативній нараді при міському голові розглянуто  актуальні питання життєдіяльності громади.

Заслухали звіти: начальника Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олени ГРЕБЕНЮК про стан виконання розпорядження міського голови від 11.08.2023 № 184-ОД «Про утворення резервів паливно-мастильних матеріалів на осінньо-зимовий період». На всіх підприємствах (установах) утворені резерви паливно-мастильних матеріалів, визначені місця для їх зберігання, призначені відповідальні особи. Розпорядження зняли з контролю; начальника відділу з питань внутрішньої політики Любові БОБРОВСЬКОЇ про виконання розпорядження міського голови від 12.01.2021 № 8-ОД «Про створення робочої групи з розробки проєкту Статуту Роменської міської територіальної громади». Робота щодо розробки проєкту Статуту триває, розпорядження залишили на контролі.

Керівники окремих управлінь, установ та підприємств звітували про актуальні питання роботи. Зокрема, щодо роботи комунальних служб, галузі освіти, культури, медицини тощо.

Міський голова вкотре наголосив керівникам комунальних підприємств на необхідності обов’язкового асфальтування дорожнього покриття, пошкодженого під час проведення ремонтних робіт комунальних мереж.

Начальник відділу містобудування та архітектури Юрій ЛИТВИНЕНКО поінформував, що з 06.02.2024 до 06.03.2024 проводиться обговорення Генерального плану Роменської міської територіальної громади; 29.02.2024 в сесійній залі міської ради відбудуться громадські слухання з цього питання, запросив бажаючих взяти участь.

Очільник громади Олег СТОГНІЙ повідомив, що громада продовжує допомагати військовим та закликав всіх присутніх долучитися до збору коштів на потреби 152 батальйону ТРО ЗСУ.

За повідомленням загального відділу

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.