ТИ В НАС ЄДИНА: ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ МІТИНГ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24.08.2021 в 12:33

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України біля пам’ятника Великому Кобзареві 24 серпня проведено мітинг за участю керівництва міста та району, старостів, представників місцевих осередків політичних партій, молоді та жителів громади.

У вітальному слові міський голова Олег СТОГНІЙ зазначив, що незалежність – не проголошений акт, не символіка, не патріотичні акції, а відчуття гордості за свою державу, свій рідний край, за те, що ми – українці. Це радість від усвідомлення власної причетності до розбудови своєї громади, прагнення до єдності, порозуміння та згуртованості.

Привітавши присутніх, голова Роменської районної ради Іван ЯРЕМЕНКО закликав до необхідності утвердження в свідомості та почуттях роменців патріотичних цінностей, переконань і поваги до історичного минулого та сучасної реальності, особливо у вихованні підростаючого покоління.

Вшанувавши хвилиною мовчання усіх загиблих за незалежність та суверенітет України учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченка. До покладання приєдналися й представники трудових колективів, політичних сил та жителі громади. Цього ж дня відбулося покладання квітів до пам’ятників визначним діячам українського державотворення та визначним подіям: Богдана Хмельницького, Стели пам’яті загиблих роменців в АТО, Меморіального знаку героям-борцям за незалежність України та Братської могили.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.