ЩИРІ ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА СТОГНІЯ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ

06.06.2021 в 07:00

Це свято кожного, хто взяв на себе обов’язок щоденно об’єктивно, розважливо, чесно та відповідально висвітлювати всі події нашої громади.

День журналіста – це не тільки професійне свято працівників ЗМІ, а й  загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Завдяки вашому оперативному інформуванню про роботу Роменської МТГ, світ дізнається про наші досягнення та здобутки, невдачі та нещастя, анонси та плани на майбутнє, не оминаєте й простих життєвих тем. Ви переносите читача у вир подій, що відбуваються навколо.

Шановні журналісти! З нагоди професійного свята бажаю здоров’я, творчого натхнення, визнання та любові прихильників вашої творчості. Нехай сенсації будуть добрими, новини цікавими, статті обґрунтованими та зваженими, хай ваша професійна справа ніколи не переростає в рутинне ремесло та приносить вам радість і задоволення. Переконливого вам стилю, креативних образів і несподіваних думок!

З повагою, міський голова Олег СТОГНІЙ

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.