ПРОЩАЛЬНІ АКОРДИ ВИПУСКНОГО ВЕЧОРА В РОМЕНСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ІМ. Є. АДАМЦЕВИЧА

07.06.2021 в 13:34

Цими вихідними концертна зала дитячої музичної школи була переповнена приємними емоціями, оплесками та сльозами щастя, адже випускний вечір це – надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Даний заклад цьогоріч відпустив у вільне плавання 36 своїх вихованців, які отримали свідоцтво про закінчення музичної школи.

У цей урочистий день випускників привітав голова громади Олег СТОГНІЙ, керуючий справами виконкому Наталія МОСКАЛЕНКО та начальник відділу культури Тетяна БАЛЯБА, звернувшись до учнів із вітальним словом і відзначивши їх грамотами за активну участь у культурно-мистецькому житті громади.

«Шановні випускники! Бажаю кожному з вас знайти себе, досягнути всіх цілей та втілити всі мрії, а головне – завжди залишатися людиною! Творчих вам успіхів, нових цікавих проєктів заради розвитку Роменської МТГ та України. Впевнений, що школа, яку ви пройшли дасть гарний старт вам у майбутньому», – зауважив міський голова Олег СТОГНІЙ.

З найтеплішими словами до випускників звернулався директор школи Дмитро ФУРДУЙ, який побажав успіхів, нових досягнень та радості та натхнення на всьому життєвому шляху, підвів підсумок навчальних досягнень, подякував викладачам й учням за високі результати та професіоналізм. Також відзначив похвальними листами за зразкове навчання й активну концертну діяльність.

Безліч приємних емоцій, теплі слова, щирі сльози радості та посмішки переповнювали концертну залу школи. Випускний вечір пройшов у дружній атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень.

На завершення випускники, кращі учні та колективи музичної школи подарували гостям чудовий концерт, який занурив глядачів у море позитивних емоцій.

У добру путь, випускники!!! Нехай ваш життєвий шлях буде сповнений лише позитивними подіями!!!

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.