ШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ: ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ УЧАСНИКА АТО ОЛЕГА КОСТЮКА

07.08.2021 в 10:43

Сьогодні багато уваги приділяється юнацькому спорту, адже діти – наші майбутні чемпіони. Проте вкрай важливо закладати й виховну складову у процес формування підростаючого покоління. Саме з цією метою команди з Роменської та Коровинської територіальних громад зібралися на стадіоні ім. В. Окіпного. Відкритий турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті учасника АТО Олега Костюка, вже став традиційним та проходить щороку на роковини загибелі.

«Дуже приємно, що в нашій громаді проводяться такі спортивно-патріотичні заходи, де вшановується пам’ять загиблих за нашу з вами незалежність. Низький уклін всім нашим захисникам. Упевнений, що кожен учасник турніру – сильна та смілива людина. Вперед до перемоги», – зазначив у своїй промові очільник громади.

Депутат Сумської обласної ради Дмитро КІРЮХІН подякував організаторам та учасникам турніру; висловив упевненість, що цей захід продовжуватиметься й нашими нащадками.

Почесні гості, представники команд та всі бажаючі поклали квіти до меморіальної дошки Олега Костюка. Герої не вмирають!

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.