РОГИНЦІ: ДЕНЬ СЕЛА НАШОЇ ГРОМАДИ

07.08.2021 в 21:16

07 серпня мешканці с.Рогинці святкували «день народження» села. Зі святом односельців та гостей привітали голова Роменської міської територіальної громади Олег  СТОГНІЙ, начальник відділу культури Роменської міської ради Тетяна БАЛЯБА, староста Виконавчого комітету Роменської міської ради Лариса ПРОЦЕНКО, побажавши усім присутнім щастя, здоров’я, тепла і достатку в кожній родині та мирного неба над головою.

Село наше – квітуче і красиве. Але справжньою його окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, та спільні зусилля створюють неповторний образ Рогинець. Саме вони зберігають історію та закладають майбутнє.

Тож, під час урочистої частини кращих представників села було відзначено подяками Виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними подарунками, також оголошено переможців місцевих конкурсів, що були присвячені Дню села. На святі вітали найменшого жителя, найстаршу сімейну пару та багатодітні родини.

Організаторам вдалося знайти свій оригінальний підхід до святкування, згуртувати небайдужих людей. А неймовірний святковий концерт заряджав позитивними емоціями та дарував присутнім відчуття тепла та родинного затишку.

Протягом всього свята смачно пахло шашликами, звідусіль лунав сміх дітей, які весело стрибали на батутах та надувних гірках.  Панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.

Тож нехай і надалі процвітає наше село. Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.