Сергій Салатун провів зустріч з головами квартальних комітетів

29.11.2019 в 12:20

За ініціативи міського голови відбулася нарада за участі голів квартальних комітетів. 

На початку засідання Сергій Андрійович подякував присутнім за роботу проведену в цьому році.

Зустріч запланована з метою обговорення результатів діяльності органів самоорганізації населення в 2019 році та планів на 2020 рік. Головні питання від голів комітетів стосувалися благоустрою на кварталах.  Представником управління ЖКГ враховано та зафіксовано пропозиції та зауваження щодо вуличного освітлення  в мікрорайонах. Повний перелік вулиць та провулків буде затверджено та заплановано для проведення ремонтних робіт на наступний рік.

Сергій Салатун надав роз’яснення щодо благоустрою в місті, зокрема повідомив, що з  комунальним  підприємством  “ККП” підписано договір на надання послуг з прибирання вулиць та послуг з прибирання снігу.

 Також,  міський голова наголосив щодо роботи житлово – комунального господарства та звернув увагу, що з метою ефективного та належного   задоволення потреб міста в усіх видах житлово-комунальних послуг, внесено зміни в “Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Ромни на 2020-2022 роки”. Внесені пропозиції на фінансування заходів даної Програми в межах кошторисних призначень міського бюджету. Затвердити дану програму повинні в грудні місяці.

Голови квартальних комітетів відзначили якісну роботу працівників управління житлово – комунального господарства та колектив комунального підприємства “ККП” в організації освітлення та грейдерування вулиць.

Від імені мешканців кварталу № 9 висловлена подяка: Харченку Л.М., грейдеристу КП “ККП”  та Петруші С.Г. і Рибак М.М., трактористам за вчасний вивіз ТПВ. 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.