Чергове засідання робочої групи по міні-ринку

29.11.2019 в 11:34

28 листопада 2019 року в залі засідань міської ради проведено чергове засідання робочої групи з питань функціонування міні-ринку на перехресті вулиць Руденка і Петра Калнишевського. Участь у засіданні взяли представники ініціативної групи підприємців міні-ринку КП  «Іллінський ярмарок», які представляють інтереси продавців різних груп товарів.

Міський голова Сергій Салатун, який є головою робочої групи, зазначив, що на         попередньому засіданні було дане доручення директору ринку облспоживспілки  більш конкретно визначитися з територіями  для можливого розміщення торгових місць з міні-ринку, враховуючи їх специфіку, та погодити їх з членами ініціативної групи підприємців міні-ринку. Ми  розуміємо, що питання  переміщення торгових місць потребує більш тривалого часу  і більш детального вивчення, створення на нових місцях відповідних умов торгівлі та забезпечення лояльної тарифної політики. 

Директор ринку облспоживспілки Роздобудько В. більш детально  розповів про плани будівництва на ринку на місці критих столів торгового павільйону площею 700 м. кв., в якому  будуть реалізуватись овочі, фрукти та іншої харчової продукції і промислових товарів. Щодо тарифної політики, то при збільшенні кількості торгових місць на ринку, розмір плати за місця буде зменшено.

Підприємці міні-ринку  у своїх виступах зазначили, що їх хвилюють питання тарифної політики при сплаті за нові місця, створення належних умов  та зональне розміщення об’єктів торгівлі.

В ході обговорення  міський голова зазначив, що питання  організації нових торгових місць повинні вирішуватись в тісній співпраці з підприємцями міні-ринку та з урахуванням їхньої думки. Необхідно створити такі  умови, за яких підприємці захочуть піти на нові місця.

За результатами засідання робочою групою надані наступні доручення:

  • директору ПОСС «Роменський ринок» на чергове засідання робочої групи надати попередній проект будівництва павільйону для продажу сільськогосподарської продукції та орієнтовні розрахунки плати за торгові місця;

 

  • представникам ініціативної групи міні-ринку більш конкретно опрацювати з адміністрацією ПОСС «Роменський ринок» можливі варіанти розміщення торгових місць по окремих групах товарів.
Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.