СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

17.03.2023 в 08:15

З початку повномасштабної війни кардинально змінилося життя кожного українця. Ми зіткнулися з неймовірними випробуваннями, і наше завдання на сьогодні – це вистояти, витримати та перемогти. Але кожна дитина має право на повноцінне навчання, тому забезпечення якості освіти залишається незмінним навіть в умовах війни. Про це, перш за все, дбає адміністрація закладів освіти. Одним із важливих напрямів для підвищення якості освітньої діяльності закладу є планування його роботи. Саме цій темі було присвячено семінар керівників ЗЗСО та ЗПО, який відбувся 16 березня відповідно до річного плану роботи відділу освіти Роменської міської ради. Досвідом роботи з теми «План роботи закладу освіти – цільова програма управління освітнім процесом» ділився Пустовійтівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського. Організатор заходу – КУ «Центр ПРПП» РМР.

Програма семінару була цікавою та насиченою. З вітальним словом до присутніх звернулися Ірина ІВНИЦЬКА, начальник відділу освіти Роменської міської ради та Оксана ЛИТВИН, в.о. директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Ромни. Валентин ТАРАСЕНКО, директор закладу, здійснив онлайн – подорож закладом освіти, який має багаторічну історію. Інна МОСКОВЕЦЬ, заступник директора з НВР, розкрила питання щодо планування роботи закладу освіти як результату співпраці колективу. Оксана ДЕНДА, практичний психолог, розповіла, як плекати у собі резильєнтність в умовах війни та чому це важливо. Вчитель Наталія МАРТИНЕНКО виступила з темою «Творча співдружність вчителів початкових класів НУШ», Ольга ЗАЛУЦЬКА, вчитель історії та суспільних дисциплін, ознайомила з досвідом роботи вчителів старшої школи з теми «Інтернет-сервіси та цифрові інструменти – їх місце в сучасному уроці», а Тетяна БЕРЕЖНА, вчитель англійської мови, поділилася досвідом участі у всеукраїнському проєкті пришкільного мовного табору нового формату.

Тож, чітке, конкретне планування роботи закладу освіти – важлива умова його успішної діяльності.  Воно забезпечує цілеспрямованість  у роботі всіх підрозділів, створює умови  для організованої роботи педагогічного та учнівського колективів, раціонального використання часу та інших можливостей і резервів.

У підсумку семінару було проведено вікторину на визначення найуважнішого учасника, яким стала Світлана ШЕВЧЕНКО, директор Рогинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та отримала заохочувальний подарунок. 

Своїми відгуками, враженнями, побажаннями учасники семінару ділилися на віртуальній дошці та в чаті зустрічі.

Дякуємо педагогічному колективу, адміністрації Пустовійтівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського за представлений досвід роботи, змістовний, корисний захід для керівників ЗЗСО, ЗПО Роменського району та співпрацю з Центром ПРПП м. Ромни.

Ми не знаємо, скільки ще триватиме війна. Але точно розуміємо, що освіта – це наша інтелектуальна зброя, тому кожен і кожна тримає її на своєму відрізку фронту. Тож, колеги, тільки разом – до перемоги.

 За повідомленням відділу освіти Роменської міської ради,

Центру професійного розвитку педагогічних працівників РМР

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.