МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ СТОГНІЙ ПРИВІТАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

17.03.2023 в 12:21

Щоденно люди користуючись житлово-комунальними та побутовими послугами сприймають їх як належне, і часто не замислюються над тим, що за звичними зручностями стоїть цілодобова, самовіддана праця.

У неділю, 19 березня, в Україні буде відзначатись День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Напередодні цього свята, міський голова Олег СТОГНІЙ з вдячністю та шаною привітав працівників галузі з професійним святом.

До заходу, який відбувся у малій залі міського Будинку культури, долучилися також заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав СУХОДОЛЬСЬКИЙ, начальник управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Олена ГРЕБЕНЮК, керівники та працівники комунальних підприємств: «Комбінат комунальних підприємств» РМР, «Міськводоканал» РМР, «Ромнитеплосервіс» РМР,  «Ромникомунтепло» РМР, «Житло-Експлуатація» РМР, «Ільїнський ярмарок» РМР, «Роменське міськрайонне бюро технічної інвентаризації»; приватних підприємств: «Наш Дім», «Житло-Сервіс», «Марс».

У вітальному слові очільник громади Олег СТОГНІЙ зазначив: «Робота працівників сфери житлово-комунального господарства завжди буде основною для забезпечення життєдіяльності нашої громади. В складних умовах воєнного стану ви гідно тримаєте свій фронт боротьби, забезпечуючи безперебійну роботу підприємств та оперативну ліквідацію аварійних ситуацій, демонструєте професіоналізм та самовідданість. Вдячний вам за нелегку, щоденну, кропітку працю та щиро зичу кожному здоров’я, сімейного затишку й благополуччя. Зі святом!». 

Цього дня  відзнаки Виконавчого комітету Роменської міської ради за сумлінну працю та високий професіоналізм у виконанні функціональних обов’язків, наполегливість та добросовісну роботу отримали:

 • Наталія ФАВСТІНА, головний інженер комунального підприємства «Ромнитеплосервіс»;
 • В’ячеслав ДАВИДЕНКО, майстер виробничої дільниці комунального підприємства «Міськводоканал» Роменської міської ради;
 • Галина КУРЕЛЬЧУК, інженер з експлуатації споруд та устаткування водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Міськводоканал» Роменської міської ради;
 • Тетяна ТІТАРЕНКО, технолог очисних споруд комунального підприємства «Міськводоканал» Роменської міської ради;
 • Ольга ПАВЛОВСЬКА, економіст приватного підприємства «Марс»;
 • Сергій ДРОБОТЬКО, двірник комунального підприємства «Ільїнський Ярмарок» Роменської міської ради;
 • Сергій ЗАГОРУЛЬКО, слюсар-сантехнік комунального підприємства «Житло-Експлуатація» Роменської міської ради;-
 • Петро ОВРАШОВ, муляр приватного підприємства «Наш Дім»;
 • Сергій КУРИЛЕНКО, тракторист комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради;
 • Ігор РОМАНЕНКО, вантажник комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради;
 • Віра СУКНЕВИЧ, двірник комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради;
 • Сергій ЯКУБ, слюсар по обслуговуванню контрольно-вимірювальних приладів і автоматики комунального підприємства «Ромникомунтепло» Роменської міської ради;
 • Анатолій ШИНКАРЬОВ, водій комунального підприємства «Ромникомунтепло» Роменської міської ради;
 • Валентина ІРЖАВСЬКА, головний бухгалтер комунального підприємства «Роменське міськрайонне бюро технічної інвентаризації».

Солісти Роменського міського будинку культури подарували присутнім музичні вітання, додавши до заходу позитивних емоцій з вірою у мирне майбутнє України.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики 

Більше інформації на Telegram-каналі “Роменська громада” – https://t.me/romny_gromada

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.