Роменська місцева прокуратура звітує

11.01.2020 в 08:52

Протягом 2019  року Роменською місцевою прокуратурою  заявлено до суду 40 позовів на загальну суму 60488 тис. грн.  Судом розглянуто і задоволено22 позови на суму 3563,0 тис.грн. Добровільно відшкодовано за закритими справами -21665 тис. грн.

         Діяльність органів прокуратури була спрямована на вирішення інтересів держави у бюджетній сфері, з питань державної та комунальної власності, у сфері охорони навколишнього природного середовища, з питань захисту інтересів дітей та у сфері земельних відносин.

         Стан реального виконання рішень судів за позовами Роменської місцевої прокуратури  становить – 2295 тис. грн.

Роменська місцева прокуратура повідомляє, що 08.01.2020 мешканець  Роменського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння,  керуючи автомобілем, рухаючись по вул. Київська, в с. Андріяшівка,  Роменського району допустив наїзд на 2 пішоходів. Внаслідок ДТП один пішохід отримав тілесні ушкодження, з якими був доставлений до приймального відділення Роменської ЦРЛ для надання медичної допомоги. Інший пішохід отримала тілесні ушкодження від яких загинула  на місці ДТП.

         За вказаним фактом розпочато досудове розслідування  за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожньогоруху особою, яка керує транспортним засобом,  що спричинило смерть потерпілого).

08.01.2020 водія затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, встановлюються свідки та очевидці пригоди.

Прокурор

Роменської місцевої прокуратури                                                Я. Клименко

 

 

Всього коментарів: 0

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.